Jak mogę zacząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę z firmą Dr Nona International należy podpisać Umowę o Współpracy.

Gdzie i z kim podpisuje umowę?

Umowę można podpisać na miejscu w hurtowni w Krakowie lub w biurze u konsultanta firmy. Dla osób spoza Krakowa wysyłamy Umowę o Współpracę kurierem lub listownie. Umowę zawsze podpisujemy z konsultantem, menagerem lub dyrektorem firmy.

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Nie ma potrzeby rejestracji  własnej firmy.

W jaki sposób otrzymuje zarobione pieniądze jeśli nie prowadzę działalności gospodarczej?

W firmie są 2 rodzaje zarobku. Jeden tzw. sprzedaż detaliczna, czyli kupujesz towar po niższej cenie, a odsprzedajesz klientowi ze zyskiem. Tutaj od razu odbierasz swoje wynagrodzenie.
Druga forma zarobku to premia za osoby z Twojej struktury. Jeśli zaprosisz kilka osób do współpracy otrzymasz za to rekompensatę, która jest wyliczna na podstawie planu marketingowego. Dopóki nie otworzysz własnej działalności gospodarczej wypłatę otrzymasz w formie upustu przy zakupie kolejnych produktów.
Przykładowo; Jeśłi twoje wynagrodzenie za dany miesiąc wyniosło 500.00 zł, to zakupując towary na 2,000.00 zł zapłacisz tylko 1,500.00 zł
Przy zarobkach wyższych sugerowane jest założenie własnej działaności gospodarczej, gdyż wtedy wypisujesz fakturę i otrzymujesz gotówkę do ręki lub przelew na konto

Czy jest obowiązek dokonywania regularnych zakupów?

Firma nie narzuca ani klubowiczom, ani konsultatom ile powinni zakupić. Sami decydujecie o swoich zakupach.

Gdzie można kupić produkty Dr Nona?

  • U konsultanta
  • W sklepie internetowym www.nona-polska.pl
  • Telefonicznie – składając zamówienie pod nr 12 420 22 80
  • Mailowo – zamowienia@nona-polska.pl
  • Osobiście – po rejestracji – w hurtowni w Krakowie lub we filii w Warszawie.


Mam zarejestrowaną działalność gospodarczą. W jaki sposób rozliczam się z Dr Nona?

Po zakończonym miesiącu wystawiasz fakturę. Jeśłi jesteś z Krakowa, gotówkę odbierzesz od razu, jeśli spoza – to otrzymasz błyskawicznie przelew

Kiedy otrzymuję zarobione pieniądze?

Firma Dr Nona jako jedna z niewielu wypłaca swoim współpracownikom błyskawicznie pieniądze. Zaraz po zakończeniu miesiąca można odebrać należne dla Ciebie zarobki. Np. Za miesiąc styczeń otrzymasz wynagrodzenie już ok. 4 lutego

Ile mogę zarobić?

W tym biznesie nie ma stałej wypłaty itp. Otrzymujesz tyle ile wypracujesz. Twój zarobek jest odpowiedni do obrotu generowanego przez Ciebie i  Twoją grupę. Im większy obrót generowany tym większa premia. Oczywiście na początku – jak nie masz jeszcze swojej grupy klientów i dystrybutorów ten obrót jest mały, ale z czasem, gdy grono klientów i współpracowników się powiększy – automatycznie powiększy się obrót.Ponadto od Ciebie zależy ilu osobom polecisz te produkty.
Wynagrodzenie jest też adekwatne do włożonego wkładu pracy. Jeśłi pracujesz 3-4 godziny tygodniowo, to automatycznie nie zarobisz tyle samo ile oosba, które pracuje 8 godzin dziennie 5 razy w tygodniu.
Zarobki wahają się od klkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych

Ile muszę zainwestować na początku?

Pierwszą inwestycją jest podpisanie umowy. Dla klubowicza jest to koszt 10 zł, natomiast dla konsultanta 80 zł. To uprawnia Cię do brania udziału w szkoleniach, które organizowane są przez firmę.Na początku możesz zakupić towary, ale nie muisz.Możesz też kupić więcej towaru i od razu otrzymasz dużo wyższy upust. Szczegóły w planie marketingowym.
Jeśli zechcesz od razu zakupić towar, sam o tym decydujesz za ile kupujesz. Możesz kupić za 200 zł, a możesz za 3,000 zł. To jest Twój wybór.

Jakie będzie moje wynagrodzenia jak wprowadzę kolejne osoby?

To wszsytko zależy od ilości osób oraz jaki posiadasz Ty upust i Twoi współpracownicy.
Szczegóły zawarte są w planie marketingowym..

Jakie są zobowiązania wobec firmy w momencie zgłoszenia?

Firma nie nakłada na osoby współpracujące żadnych planów minimalnych do wyrobienia miesięcznie. Twoja współpraca z firmą może zakończyć się w dowolnym momencie bez żadnych skutków. Rozpoczynajć współpracę ponownie z firmą nawet po kilkuletniej przerwie masz zachowany upust i status, który wcześniej wyrobiłeś.

Jaki upust otrzymuje na starcie?

Zależy to od ilości zakupionego mtowaru i podpisanej umowy. Na starcie możesz otrzymać od 10% – 40%.

Czy są organizowane szkolenia?

Szkolenia organizowane są min raz w miesiącu przez Firmę Dr Nona w Krakowie.
Dodatkowo w naszej strukturze odbywają się szkolenia z zakresu zdrowia i biznesu MLM.
Ponadto cyklicznie szkolenia w różnych miejscach w Polsce.
Często organizowane są również konferencje online. Więcej w zakładce szkolenia

Jak mogę sprawdzić ile mam punktów bonusowych?

Można w tym celu skontaktować się z hurtownią lub założyć sobie konto na stronie głownej firmy www.drnona.net

Jaką mam pewność, że nie jest to kolejna „piramida” ?

Marketing wielopoziomowy mylony jest często z konstrukcją znaną jako piramida finansowa. Różnica polega na tym, że w marketingu wielopoziomowym każdy węzeł drzewa sprzedaży może mieć własnych klientów, którym dostarcza towary wg ich potrzeb, przy czym jakość przeważnie przynajmniej w pewnym stopniu odpowiada cenie – a często cena jest niższa w porównaniu do przedmiotów podobnej jakości w sklepach – ze względu na mniejszą ilość pośredników.
W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub występują pseudo towary – np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym węzeł zarabia na sprzedaży prowadzonej osobiście oraz na sprzedaży partnerów zgromadzonych w węzłach poniżej własnego. Węzeł nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych węzłów poniżej. W piramidzie finansowej zarobek węzła pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków struktury za prawo włączenia się w tę strukturę.