Poszerzaj grono swoich współpracowników! Zobacz jakie dodatkowe korzyści możesz osiągnąć!

„Bonus dla konsultanta” to specjalna oferta skierowana do osób, które stale poszerzają krąg swoich współpracowników! Jeśli masz znajomych lub znasz osoby zainteresowane marketingiem sieciowym i Kompanią Dr. Nona – nie wahaj się i zaproś je do współpracy! Decydując się na ten krok pozwalasz sobie na dodatkowe korzyści! Jakie?

13,3% od zakupów  każdej osoby wprowadzonej do pierwszej linii, która dokona jednorazowego zakupu na minimum 100 pkt.

Aby otrzymać  „ Bonus dla konsultanta“ należy:

1) Podpisać umowę i otworzyć system nagromadzania punktów (100 pkt).

2) Za zakupy dokonane przez konsultanów do momentu otwarcia systemu     nagromadzania punktów bonus się  nie nalicza)

3) Zasponsorować  do swojej pierwszej linii dowolną ilość osób z zakupem  na   min. 100 pkt  ( nie przez transfer)

Bonus konsultanta nie nalicza sie z punktów transferowanych, jak również z zakupów  na mniej niż 100 pkt w danym miesiącu, oraz za jednorazowy zakup dyrektorski ( 4500 pkt).

Uwagi:

1) Pierwszym miesiącem  dla  otrzymania konsultanckiego bonusu jest miesiąc w którym nowy konsultant otworzy system nagromadzania punktów, tzn jeżeli umowa została podpisana w lipcu, a system został otwarty w sierpniu, to bonus konsultancki może być naliczany tylko od sierpnia.

2) Jeżeli system nagromadzania był otwierany zbiorowo tj. na 150 pkt, to bonus jest naliczany wyłącznie po dacie otwarcia systemu nagromadzania.

3) Jeżeli system nagromadzania punktów będzie otwarty transferem, to bonus będzie naliczany od następnego miesiąca.
Kompania zachowuje prawo do korekty programu.

4) Bonus będzie wypłacany pod warunkiem osobistego miesięcznego zakupu konsultanta (menadżera) o wartości minimum 100 pkt.

5) „Konsultancki bonus” nalicza się tylko z zakupów Konsultanta i Menadżera z pierwszej linii, nigdy natomiast z zakupów Dyrektora  i jednorazowego zakupu dyrektorskiego ( 3000 pkt).

Uczestnictwo w promocji liczy sie od momentu podpisania umowy i trwa 12 miesięcy , lub do momentu osiągnięcia przez osobę statusu dyrektora. Osoba, która stanie sie Dyrektorem, traci „Bonus dla konsultanta“ za cały miesiąc rozliczeniowy w którym została Dyrektorem.

<<wróć do promocji