Wychodząc na przeciw potrzebom swoich współpracowników firma Dr. Nona opracowała unikalny plan wynagradzania – plan, dzięki któremu każdy ma szansę zapewnić sobie godziwe życie dziś i nie martwić się o jutro.

Upusty dla dystrybutorów

„Na początku jest zawsze ten,
Kto robi coś niemożliwego do wykonania.
Całe życie z ironią cytowaliśmy znane powiedzenie:
Nie można być jednocześnie zdrowym i bogatym.”

Można! Teraz już można!
To właśnie udowodniły setki tysięcy ludzi,
pracujących w Kompanii Dr.Nona!
Stosując preparaty Kompanii Dr.Nona odzyskali zdrowie.
Sprzedając je, stali się zamożnymi ludźmi.

Korzyści dla Ciebie jako nowego dystrybutora

  • Nieograniczone zarobki adekwatne do Twojej pracy, pracujesz i masz efekty, a firma wypłaca Ci wysoką premię
  • Nienormowany czas pracy, pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz, jednak pamiętaj, że wkład pracy jaki wnosisz ma wpływ na Twoje dochody – możesz pracować po 30 min dziennie, a możesz i na tę pracę poświęcić cały dzień
  • Jadąc na urlop Twój biznes dalej się rozwija
  • Pracujesz z kim chcesz, w przeciwieństwie do pracy na etacie czy umowy zlecenie! Osoby współpracujące z Tobą będą Twoimi partnerami biznesowymi, a nie pracownikami, dzięki temu sukces leży w zasięgu ręki, ponieważ sukcesem zainteresowane są obie strony.
  • Brak konieczności zakładania własnej działalnośći gospodarczej, możesz działać jako osoba fizyczna, a premię realizować w postaci rabatu na produkty
  • Mozesz rozpocząć swój biznes bez inwestowania dużego kapitału. Potrzebujesz jedynie na zakup kosmetyków czy suplementów przeznaczonych przez Ciebie do sprzedaży.
  • Towar zamawiany przez Twojego klienta, firma pakuje i wysyła mu na wskazany adres, a Ty z tego tytułu otrzymasz premię po rozliczeniu całego miesiąca. Z czasem uzyskasz tzw. dochód pasywny (comiesięczny dochód bez stałego angażowania własnej pracy). Zdobywasz swój dochód pasywny latami, a jego wielkość oczywiście zależy od Ciebie. Zadowalające Cię finansowo Twoje konto bankowe na emeryturze odróżni Cię od innych, którzy liczyli na to, że coś się zmieni, że jakoś to będzie i ZUS wypłaci Ci godziwą emeryturę !
  • Współpraca z firmą Dr Nona International jest nie tylko możliwością osiągania wysokich dochodów, ale także znakomitą okazją do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur (dla najlepszych – wycieczki po całym świecie)
  • Chcesz dorobić do pensji, a moze jednak zbudować własną strukturę i godnie żyć do końca swoich dni. Zdecyduj się i zadzwoń!

Z firmą Dr Nona International spełniaj swoje marzenia

Wynagrodzenie w Dr Nona otrzymuje się przy zrobionych zakupach swoich osobistych (w formie upustu od 20% – 40%) oraz od osób przez nas zasponsorowanych – poleconych.

Twój sponsoring to nic innego jak polecenia i podpisanie Zaproszenia do Klubu lub Umowy o Współpracę. Firma  sama prowadzi ewidencję Twoich podopiecznych, nalicza Ci prowizje i wypłaca zaraz po zakończeniu danego miesiąca.