Dlaczego Dr Nona?

Branża suplementów diety i naturalnych kosmetyków rozkwita w najlepsze, gdyż powstał nowy trend i społeczeństwo coraz chętniej sięga po produkty naturalne zamiast po syntetyczne z apteki. Z jednej strony jest to trend, a z drugiej konieczność, kiedy orientujemy się, iż nasz organizm zaczyna coś szwankować. Wtedy jesteśmy zmuszeni go wspomóc, znając już negatywne skutki środków chemicznych uciekamy do produktów naturalnych jak za dawnych lat. Wszyscy chcemy wyglądać młodo i być pełni energii.

Czytaj całość ›

Plan wynagrodzenia

Wychodząc na przeciw potrzebom swoich współpracowników firma Dr. Nona opracowała unikalny plan wynagradzania – plan, dzięki któremu każdy ma szansę zapewnić sobie godziwe życie dziś i nie martwić się o jutro.

Czytaj całość ›

Pytania

Jak mogę zacząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę z firmą Dr Nona International należy podpisać Umowę o Współpracy.

Czytaj całość ›

Promocje

Przystępując do współpracy z Kampanią Dr.Nona International masz niepowtarzalną szansę skorzystać z szeregu specjalnych programów promocyjnych – przygotowanych z myślą zarówno o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z MLM, jak i tych którzy pragną stale rozwijać swoją biznesową działalność!

Czytaj całość ›
Dołącz do nas

Napisz, a otrzymasz wsparcie!
Propozycja dla osób z Polski i całego świata