Maj to miesiąc nieomal magiczny – rozbuchana przyroda oszałamia nas swym pięknem, kolorowe kwiaty wabią i nęcą, a sprzyjająca aura wprawia w pogodny nastrój. My postanowiliśmy wykorzystać tę inspirującą atmosferę – w dniach 28-29.05 br. odbyło się szkolenie dla menagerów i dyrektorów firmy Dr. Nona w Niepołomicach.

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. To najczystsza prawda! My wolimy iść naprzód – dbałość o ciągły rozwój i chęć pogłębiania kompetencji to drogowskazy, które w ostatnim tygodniu maja doprowadziły nas do Niepołomic. Tam,  pod czujnym okiem trenerów grupa kursantów mogła po raz kolejny chłonąć wiedzę z dziedziny marketingu, w jego najwspanialszej – bo ukierunkowanej na klienta – postaci.
Przez dwa owocne dni odbywały się liczne ćwiczenia i warsztaty z zakresu pracy z klientem –  zwłaszcza pierwszego kontaktu, podstaw działania w biznesie, planu marketingowego firmy Dr.Nona. Dodatkowo każdy mógł szlifować swoje kompetencje społeczne – podczas interaktywnych ćwiczeń z biernego i aktywnego słuchania. To niesamowite i inspirujące zadanie dało wiele satysfakcji nie tylko grupie, ale również trenerom. Każdy mógł uzyskać coś dla siebie!

Warsztaty w Niepołomicach na pewno na długo pozostaną w pamięci – wiedza i umiejętności tam zdobyte mogą okazać się kluczowe nie tylko w życiu zawodowym – wiele można przenieść na niwę życia codziennego! To prawdziwa skarbnica wiedzy! Ale wiedza to nie wszystko – wspaniała atmosfera, zaangażowanie uczestników i prowadzących sprawiły, że naprawdę warto było uczestniczyć w tym wydarzeniu!

Szkolenie prowadzili Natalia i Paweł Samarec oraz Elżbieta Kasztelaniec.

Jakże satysfakcjonujące to zwieńczenie tego czarownego miesiąca!


Galeria zdjęć: