Moskwa to miasto niezwykłe, pełne kontrastów – piękne i fascynujące! Jego niesamowita atmosfera urzeka i inspiruje! To miejsce idealne do pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń. Dlatego też fantastyczne szkolenie liderów Dr. Nona International, które odbyło się na początku tego roku na długo pozostanie w mojej pamięci!

W dniach od 6 do 10 stycznia bieżącego roku miałam przyjemność uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń organizowanych przez Kompanię Dr. Nona – Dorocznym Szkoleniu Liderów w przepięknej Moskwie. Zjawili się na nim najwięksi i najskuteczniejsi liderzy z całego świata – wszystko po to, aby w cudownej atmosferze wymienić się swoimi doświadczeniami, poszerzyć swoją wiedzę oraz posiąść nowe umiejętności! Na spotkaniu nie zabrakło również najlepszych z najlepszych – czyli samej Dr Nony i jej męża – Michała Schneersona.

Bardzo trudno znaleźć odpowiednie słowa, aby w pełni oddać atmosferę, niesamowitą energię i ogrom pozytywnych emocji, których mógł doświadczyć każdy uczestnik tego szkolenia. To trzeba poczuć na własnej skórze!

Podobne wrażenie odnoszę, gdy chcę Wam przybliżyć merytoryczną stronę spotkania – intensywność spotkań, olbrzymia ilość niezwykle frapujących zagadnień, doświadczenia ekspertów i inspirujące dyskusje – a to wszystko w ciągu zaledwie kilku dni. To wiedza, którą się chłonie całym sobą, bardzo praktyczna – a zatem trudna do wyartykułowania. To wiedza, którą najlepiej widoczna jest w działaniu! Na pewno bardzo pomoże mi w rozwoju – zarówno osobistym jak i zawodowym – tak pozytywne nastawienie jakie stamtąd przywiozłam jak i  pomysły, które zrodziła niesamowicie kreatywna energia tego spotkania!

W wielkim skrócie – jak można się spodziewać otrzymaliśmy solidną dawkę wiedzy dotyczącej technik sprzedażowych, w tym efektywnej prezentacji zarówno własnej osoby jak i oferowanego produktu. Ale to nie wszystko – mogliśmy poznać również fantastyczne metody i nowatorskie pomysły z zakresu wspomagania zespołu – m.in. jak wspierać i motywować współpracowników na ścieżce ich zawodowego rozwoju, wytyczania adekwatnych celów, a co za tym idzie – możliwie najefektywniejszych dróg do awansu.

Co więcej – miałam również okazję usłyszeć szereg cennych porad i wskazówek dotyczących zarówno poszukiwania nowych klientów jak i współpracowników. To wiedza, którą z pewnością wykorzystam w praktyce!

To szkolenie zostanie w mojej pamięci na bardzo długo z jeszcze jednego powodu – otrzymałam ustne wyróżnienie  za najlepszą witrynę internetową Dr. Nona. To prawdziwy zaszczyt, którego się nie spodziewałam! Nie ukrywam, że jest to dla mnie rewelacyjna nagroda, za pracę i serce włożone w jej rozwój! Cieszy tym bardziej, że jest stronę tę tworzę z myślą o Was – aby była jak najbardziej przyjazna dla użytkowników, przejrzysta i po prostu miła dla oka, a informacje w niej zawarte zawsze były na najwyższym poziomie merytorycznym – fachowe, rzetelne i przekazane w sposób przystępny.

Była to kolejna okazja do spotkania się z osobami z branży, z najlepszymi liderami Dr Nona z całego świata. Polska była reprezentowana przez 5 osób. Oby więcej takich szkoleń!

Elżbieta Kasztelaniec