W dniach 22-25 marca br. z niebywałą przyjemnością mieliśmy okazję uczestniczyć w wiosennym Szkoleniu Europejskich Liderów Dr. Nona! To rewelacyjne spotkanie zostało zorganizowane w ośrodku Ajurweda mieszczącym się w malowniczym Czorsztynie. Tam dzięki bliskości przyrody mieliśmy dodatkową motywację – patrząc na doskonały, niekończący się cykl życia natury, ze zdwojoną mocą postanowiliśmy zadbać o własny rozwój i wynieść ze szkolenia to, co najlepsze!

Tegoroczne szkolenie Liderów poruszało przede wszystkim zagadnienia ważne i potrzebne w codziennym działaniu – pogłębialiśmy wiedzę dotyczącą naszego potencjału i możliwości wykorzystania go do pozytywnych zmian, odświeżyliśmy sobie problematykę etyki w stosunkach biznesowych, a także spojrzeliśmy na biznes MLM z perspektywy systemowej.

Jednakże, należy zaznaczyć, iż te kilka dni zapamiętamy jako niezwykłe nie tylko z powodu sprzyjających okoliczności przyrody i wielce interesujących tematów wystąpień – kolejnym wielkim pozytywem było przybycie wielu znamienitych gości z całej Europy! Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. fachowcy z Austrii i Słowacji. Prawdziwą gwiazdą był Włodzimierz Gierszanow, Prezydent Dyrektor firmy „Dr.Nona” – osoba posiadająca niesamowite pokłady wiedzy oraz długoletnie doświadczenie w biznesie. To również człowiek bardzo otwarty i ciepły – dlatego uraczył nas błyskotliwym wystąpieniem dotyczącym początków w biznesie MLM, podzielił się swoimi doświadczeniami i zilustrował jak można połączyć wiedzę teoretyczną z tą praktyczną – aby praca stała sie pasją!

O wpomnianych  już aspektach etycznych działalności biznesowej opowiedziała uczestnikom Magdalena Jagieło – osoba konkretna i rzeczowa, wykazująca się także niesamowitym zrozumieniem drugiego człowieka. Możliwości Zmian wyczerpująco omówił Paweł Samarec – prawdziwy znawca i poszukiwacz coraz to lepszych rozwiązań!

W części warsztatowej prowadzący  pomagali uczestnikom szkolenia spojrzeć na marketing sieciowy z nieco innej perpektywy – zrozumieć go jako system, w którym każdy element jest powiązany z kolejnym i niezbędny do prawidłowego funkcjonowania! W tematykę wprowadziła nas Natalia Samarec,  goście ze Słowacji przybliżyli system zaproszeń, system pierwszych kroków przedstawił nam Michał Ostrowski i Urszula Ślusarczyk, system planowania Helena Piwowarczyk i Krystyna Jankowicz, a system analizy Bartosz Kowalski, Iwona Ćwiertnia i Elżbieta Kasztelaniec.

Mając do czynienia z tak kompetentnymi i kreatywnym szkoleniowcami nie mogło być mowy o nudzie! A żeby tego było mało – tegoroczne szkolenie liderów było nie tylko strawą dla ducha i intelektu! Dzięki gościnności ośrodka Ajurweda mogliśmy zaznać również rozkoszy ciała –  po wyczerpującym dniu czekał nas relaks i regeneracja sił w fantastycznym centrum SPA!

Nie obyło się również bez zawiązywania nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami! Już odliczamy dni do następnego szkolenia!