Szkolenia i coaching

Europejska wiosna 2012 – III Międzynarodowe Szkolenie Liderów Dr. Nona

W dniach 22-25 marca br. z niebywałą przyjemnością mieliśmy okazję uczestniczyć w wiosennym Szkoleniu Europejskich Liderów Dr. Nona! To rewelacyjne spotkanie zostało zorganizowane w ośrodku Ajurweda mieszczącym się w malowniczym Czorsztynie. Tam dzięki bliskości przyrody mieliśmy dodatkową motywację – patrząc na doskonały, niekończący się cykl życia natury, ze zdwojoną mocą postanowiliśmy zadbać o własny rozwój i wynieść ze szkolenia to, co najlepsze!

Czytaj całość ›

Szkolenie Menedżerów i Dyrektorów – Kraków, marzec 2012 r.

W interesie każdego lidera jest pogłębianie wiedzy i kompetencji – rozwój wszystkich kluczowych umiejętności – aby być nie tylko dobrym, ale coraz lepszym! Właśnie dlatego na początku marca br., po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w rewelacyjnym szkoleniu dla menedżerów i dyrektorów Dr. Nona! Było warto!

Czytaj całość ›

Szkolenie Liderów w Moskwie

Moskwa to miasto niezwykłe, pełne kontrastów – piękne i fascynujące! Jego niesamowita atmosfera urzeka i inspiruje! To miejsce idealne do pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń. Dlatego też fantastyczne szkolenie liderów Dr. Nona International, które odbyło się na początku tego roku na długo pozostanie w mojej pamięci!

Czytaj całość ›

Szkolenie – Misja, Wizja, Cel; Kraków

Dnia 16 listopada 2011 r. w siedzibie firmy Dr Nona w Krakowie odbyło się szkolenie motywujące – „Misja, wizja, cel” dla konsultantów, menagerów i dyrektorów firmy.

Czytaj całość ›

Szkolenie w Niepołomicach dla menagerów i dyrektorów firmy Dr Nona

Maj to miesiąc nieomal magiczny – rozbuchana przyroda oszałamia nas swym pięknem, kolorowe kwiaty wabią i nęcą, a sprzyjająca aura wprawia w pogodny nastrój. My postanowiliśmy wykorzystać tę inspirującą atmosferę – w dniach 28-29.05 br. odbyło się szkolenie dla menagerów i dyrektorów firmy Dr. Nona w Niepołomicach.

Czytaj całość ›

Europejskie Szkolenie Liderów w Zakopanem

Zakopane – stolica Polskich Tatr. Przepiękne widoki, góry, oscypki, góralski folklor…i my. Wczesną wiosną, w dniach od 24 do 27 marca br. mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć w Europejskim Szkoleniu Liderów Firmy Dr.Nona – wyjątkowym, bo swoją obecnością zaszczyciła nas sama Dr Nonna Kuchina i jej mąż, Michał Schneerson – Serce i Umysł firmy.

Czytaj całość ›

Prezentacja produktów i szkolenie – Kraków, NCK

Być albo nie być – oto jest pytanie! Parafrazując tę słynną wypowiedź Hamleta i przenosząc ją na niwę stricte biznesową pytamy – „Szkolić się albo nie szkolić…” . Odpowiedź jest tylko jedna –  szkolić znaczy być! W tym miejscu pragniemy zaprezentować Państwu krótką relację z tegorocznej Prezentacji produktów i szkolenia z udziałem samej Dr. Nony, tym samym otwierając cykl publikacji, w których wspominamy nasze szkolenia, zachęcając Państwa do udziału w kolejnych!

Czytaj całość ›
Dołącz do nas

Napisz, a otrzymasz wsparcie!
Propozycja dla osób z Polski i całego świata