Zrób krok w kierunku swojego rozwoju

Elżbieta Kasztelaniec - trener i coach biznesu

Pewien mędrzec powiedział: jeśli chcesz coś zmienić – musisz zacząć od siebie. Bo tą zmianą, do której dążysz jesteś Ty sam. Uwierzyłam mu. Nie żałuję.

Wszystko zaczęło się w 1989 roku. Był to okres wielkich przemian, niepokojów, ale i nadziei na lepsze jutro. Nowa rzeczywistość była dla niejednego niczym podmuch świeżego powietrza w dusznym pokoju. Pojawiły się nowe możliwości – jedyne, co trzeba było zrobić to podjąć ryzyko, wybrać kierunek i przecierać nowy szlak!

Ja należałam do tych odważnych. Wspólnie z mężem założyliśmy działalność – zaczynając praktycznie od zera, uczyliśmy się na własnych błędach i potknięciach. Nie było wzorców, z których moglibyśmy czerpać , nie było mistrzów, od których moglibyśmy zdobywać wiedzę. Do wszystkiego doszliśmy sami – poszukując nowych rozwiązań, rozwijając siebie, swoje umiejętności, pogłębiając wiedzę. Aby firma rozwijała się prężnie trzeba było podążać za stale zmieniającymi się trendami – oprócz praktyki potrzebowałam również rzetelnej teorii. Zdobyłam ją na wielu prestiżowych kursach organizowanych m.in. przez Fundację Rozwoju Rynku Kapitałowego w Polsce oraz Harvard Business Review, a także na studiach podyplomowych w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Dało mi to bardzo solidne podstawy do rozwijania firmy i pracy z ludźmi.

Dziś jestem trenerem, coachem oraz niezależnym konsultantem prowadzącym działalność doradczą w dziedzinie marketingu wielopoziomowego. Wciąż doskonalę się i uczę – bo rozwój to moja pasja. Tak samo jak zdrowy styl życia, ludzie – a zwłaszcza praca z nimi. To wyzwanie – a ja lubię stawiać im czoło!

Takim wyzwaniem była dla mnie również współpraca z Kompanią Dr. Nona – nasze szlaki przecięły się zupełnie przypadkiem. Poszukiwałam produktów z Morza Martwego, znalazłam informację w internecie o prezentacji. Poszłam z nastawieniem na zakup kilku naturalnych kosmetyków, ale wychodząc miałam silne przekonanie, że oto los po raz kolejny rzuca mi rękawicę. Podniosłam ją – i nie żałuję.

Współpracując z firmą Dr Nona International konsekwentnie realizuję się w branży MLM. Spełniam się zawodowo rozwijając własny biznes, a przy tym czerpię nieograniczoną radość mogąc obdarowywać innych tym, co jest najcenniejsze – zdrowiem i siłą ukrytą w niepozornych białych pudełeczkach produktów Dr Nona. Pracuję z ludźmi i dla ludzi – nie wyobrażam sobie, aby istniało zajęcie bardziej satysfakcjonujące!

Na co dzień zajmuję się dystrybucją produktów oraz szkoleniem konsultantów. Aby lepiej sprawdzać się w nowej roli ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Coach i Trener. Teraz wiem, jak jeszcze lepiej motywować i wspierać ludzi, którzy ze mną współpracują; jak sprawić, aby wydajniej i skuteczniej realizowali swoje cele – tak zawodowe jak i osobiste! Bo to, co najważniejsze, to wydobycie z każdego człowieka tego co w nim najlepsze! Według tej zasady staram się rozwijać każdego dnia swój biznes, a także wspomagać osoby, które ze mną współpracują.

Jeśli:

  • Szukasz pracy i chciałbyś zająć się czymś przedsiębiorczym…
  • Chcesz dokonać zmian w swoim życiu i wejść w nowe role…
  • Jesteś liderem i chcesz lepiej wykorzystać swój potencjał…
  • Szukasz lepszych rozwiązań dla siebie i swojej rodziny…
  • Potrzebujesz coacha lub trenera, który pomoże Ci w realizacji Twoich celów i marzeń…

…i choć raz odpowiedziałeś: TAK!, to już tylko maleńki krok dzieli Cię od spełnienia! Właśnie zalazłeś osobę, która pomoże Ci go wykonać!

Nie stój w miejscu, zrób krok w kierunku swojego rozwoju. Pogłębiaj swoją wiedzę, szlifuj zdolności, wydobywaj z siebie tylko to, co najlepsze!

Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną i moją firmą – zobacz, że Ty także możesz być zmianą do której zawsze dążyłeś! To takie proste!

Elżbieta Kasztelaniec
Wróć do góry strony