Nieograniczone możliwości finansowe

Praca konwencjonalna to z reguły codzienne 8 godz. pracy bez perspektyw awansu. W networku perspektywy, możliwości awansu są nieograniczone.  W tradycyjnej pracy twoje zarobki zawsze będą ograniczone np. nie możesz zarobić więcej niż kierownik, dyrektor. W MLMie Twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie – nie ma żadnego pułapu gdzie firma powie – STOP, Pan/i już nie może więcej zarabiać.

Zwiększ zyski dzięki mlmNiezależność personalna

Jesteś szefem sam dla siebie. Nikt nie decyduje o Twoich godzinach pracy. Sam sobie wyznaczasz obowiązki i cele do zrealizowania. Jednak pamiętaj, samodyscyplina jest tutaj bardzo istotna.. Nikt Cię nie będzie poganiał, ale jeśli nie wykonasz zadania , nie będzie efektów finansowych. Możesz tę pracę traktować jako dodatkowy dochód, a możesz jako podstawowe źródło utrzymania rodziny.

Własna Firma bez kapitału

Aby założyć swoją standardową firmę – pub, sklep czy biuro nieruchomości musisz poświęcić mnóstwo czasu oraz zainwestować dużo kapitału. Od nikogo nie otrzymasz wskazówek jak masz to robić, będziesz się uczył na swoich błędach. Poświęcisz na to mnóstwo czasu i energii. W networku możesz zbudować swoją firmę bez żadnych początkowych inwestycji. Jedynie potrzebujesz na zakup towaru. Twoją firmą będą ludzie z którymi będziesz współpracował. Dostajesz już sprawdzony pomysł, sprawdzony towar, sprawdzony przez Twojego sponsora schemat działania.

Ciekawi ludzie. Ciekawe miejsca

W pracy na etacie najczęściej masz do czynienia z tymi samymi ludźmi. Nie jest łatwo zmienić środowisko w pracy (np. gdy są konflikty, gdy atmosfera się zagęszcza ). Zmiana środowiska w tym przypadku, to często zmiana pracy. MLM  daje Ci możliwość kontaktu z różnymi ludźm, w różnym wieku i zdywersyfikowanym wykształceniu. Nie jesteś skazany na to samo towarzystwo. Poprzez cykliczne spotkania i szkolenia organizowane przez firmę Dr Nona przy okazji poznania wspaniałych ludzi możesz zwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce i na świecie. Gdzie pojedziesz lub polecisz to już zależy od Ciebie

Dochód pasywny

W takiej firmie  możesz liczyć na tzw. dochód pasywny, czyli dochód bez stałego angażowania swojej własnej pracy. To struktura, którą stworzysz będzie się rozrastała i pracowała na Ciebie. Dodatkowo pamiętaj,ten biznes jest dziedziczny, możesz go w przyszłości przekazać swojemu członkowi rodziny  np. dzieciom czy wnukom!

… a jeżeli wciąż masz wątpliwości…

Przekonaj się, że niepotrzebnie! Zobacz, jak swoje pierwsze spotkanie z biznesem MLM wspomina George Zalucki – drugi najlepiej zarabiający w branży człowiek na całej kuli ziemskiej! Gwarantujemy, ze mocno się zdziwisz… i zmotywujesz! Nie szukaj wymówek – bo one kiedyś się skończą! Skoncentruj się i   działaj!