MLM – Multi Level Marketing, inaczej marketing wielopoziomowy, znany też pod nazwą marketing sieciowy

Jest to forma sprzedaży bezpośredniej polegająca na oferowaniu towarów lub usług bezpośrednio konsumentom na zasadach kontaktów indywidualnych. Sprzedawca tworzy swoją sieć klientów oraz współpracowników – niezależnych dystrybutorów.

Czytaj całość ›

Jakie możliwości daje MLM?

Nieograniczone możliwości finansowe

Praca konwencjonalna to z reguły codzienne 8 godz. pracy bez perspektyw awansu. W networku perspektywy, możliwości awansu są nieograniczone.  W tradycyjnej pracy twoje zarobki zawsze będą ograniczone np. nie możesz zarobić więcej niż kierownik, dyrektor. W MLMie Twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie – nie ma żadnego pułapu gdzie firma powie – STOP, Pan/i już nie może więcej zarabiać.

Czytaj całość ›

Fenomen marketingu sieciowego?

Obecnie w świecie istnieją trzy sposoby zarabiania pieniędzy i rozwijania się.

  1. Praca najemna (realizacja cudzych decyzji, zajmuje dużo czasu, a daje niewielkie pieniądze).
  2. Biznes tradycyjny (realizacja swoich decyzji, ważny jest duży kapitał początkowy i istnieje  wielkie ryzyko jego utraty).
  3. Marketing sieciowy.
Czytaj całość ›

Sukces?

Sukces, jego magia wynika z przypisywania mu wielu znaczeń i mnogości wyzwalanych w nas uczuć. Pragniemy go; wiele poświęcamy, by go osiągnąć; cieszymy się, kiedy przychodzi i przykro nam, gdy go nie ma. Bywa, że zazdrościmy go innym lub udajemy, że nie zależy nam na pewnych osiągnięciach. Nierzadko również boimy się sukcesu! Tak, tak … boimy. Oczywiście lęk ten jest nieświadomy, zaszyty głęboko w sposobie myślenia, odczuwania i postrzegania świata; ukryty w podświadomości.

Czytaj całość ›
Dołącz do nas

Napisz, a otrzymasz wsparcie!
Propozycja dla osób z Polski i całego świata